MĘSKI WIECZÓR NASZYCH PANÓW

     Zaplanowana na 21 marca 2020 r. impreza z okazji Dnia Mężczyzn odbyła się (z półrocznym opóźnieniem) 12 września 2020 roku. Przesunięcie imprezy było spowodowane pandemią koronawirusa.

     Najważniejsze, że panowie doczekali się i mogli celebrować swoje święto. Wprawdzie bliżej jest do Dnia Chłopaka niż do Dnia Mężczyzn, ale tym lepiej, bo trzeba przyznać, że mężczyźni z Lubieni mają w sobie sporo chłopięcego czaru i uroku 😀 .

Sobotni wieczór zapowiadał się interesująco 😎 .

     Na początku odbył się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR SOŁTYSA LUBIENI, podczas którego panowie mogli zaprezentować swoje tenisowe umiejętności i zdolności.

     Rywalizacja była pasjonująca!

Uczestnicy dali z siebie wszystko!

     Po bardzo zaciętej pingpongowej walce zwycięzcą został Grzegorz Kuśmierczyk, drugie miejsce zajął Adam Roger, a trzecie Tomasz Szarlej!

     Finaliści otrzymali z rąk pani sołtys Jolanty Stokłosy puchary, ufundowane przez Radę Sołecką w Lubieni.

     Pani sołtys podziękowała wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, doskonałą zabawę, postawę i zachowanie sportowe w trakcie rozgrywek.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Tak więc panowie trzymajcie formę dalej 🙂 !!!

Po ekscytującym turnieju przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy ognisku, które trwało do …?

     Inicjatorem imprezy był pan Adam Roger, któremu mieszkańcy Lubieni składają serdeczne podziękowania oraz wyrazy wielkiego uznania za zaangażowanie w zorganizowaniu MĘSKIEGO WIECZORU!