DZIEŃ KOBIET 2020

7 marca 2020 roku mieszkanki Lubieni spotkały się w świetlicy wiejskiej z okazji Dnia Kobiet i wspólnie celebrowały ten dzień.

     Wiele Pań nie ma czasu na to, aby zadbać o chwilę dla siebie, wyrwać się z domu, zaczerpnąć nowej energii i spotkać się w kobiecym gronie. Ten dzień był właśnie dla nich! Wspólnie świętowały dzień własnej siły, mądrości, kobiecości i piękności.

     Sobotnią uroczystość rozpoczęła pani sołtys Jolanta Stokłosa, która powitała zebrane w tak licznym gronie wszystkie panie. Pani sołtys wróciła wspomnieniami do 2016 roku, kiedy to po raz pierwszy odbyło się spotkanie lubieńskich kobiet z okazji ich święta.   

     Niespodzianką okazała się fotorelacja obchodów Dnia Kobiet w Lubieni z lat 2016 – 2019.

     Pani Stokłosa przekazała również życzenia dla pań od męskiej części naszej małej społeczności. Dopełnieniem życzeń był krótki filmik z życzeniami.

 

     Gościem specjalnym była pani Anna Zakrzewska, która przedstawiła w bardzo ciekawy sposób zakres zabiegów, które wykonuje w swoim Gabinecie Podologicznym. Prezentacja pani Zakrzewskiej wzbudziła duże zainteresowanie wśród pań, które zaciekawione tematem, zadawały sporo pytań.

Na każdą z pań czekała niespodzianka:

Po oficjalnej części wszystkie zaproszone panie mogły skosztować specjałów specjalnie przygotowanych na tę uroczystość.

W przerwach pomiędzy biesiadowaniem i rozmowami płeć piękna prezentowała swoje umiejętności wokalne podczas karaoke.

Wszystkie panie były w wyśmienitych humorach a głośny śmiech i oklaski mówiły same za siebie.