Wesoło i kolorowo podczas Festynu Rodzinnego

     W sobotę, 10 czerwca 2023 r. odbył się Festyn Rodzinny.

     Będziemy bardzo długo wspominać czas spędzony razem z uczestnikami tego wydarzenia w to piękne, słoneczne sobotnie popołudnie.

     W trakcie festynu na uczestników czekało wiele ciekawych atrakcji.

     Dzieci doskonale się bawiły wspólnie z rodzicami dzięki firmie „Seledynek”.

     Zespół animatorów zapewnił dzieciom mnóstwo gier i zabaw, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i wywoływały sporo radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych i bawiących się razem z nimi rodziców.

     Dodatkowymi atrakcjami dla maluchów było malowanie twarzy, tatuaże, bańki mydlane, warsztaty plastyczne oraz fotobudka (z której korzystali również dorośli).

     Zawodnicy KPR Gwardii Opole wraz z Gwardkiem (maskotką klubu) poprowadzili trening, w którym dzieci chętnie uczestniczyły.

     Tradycyjnie został rozegrany mecz piłki siatkowej.

     Powodzeniem cieszyło się stoisko gastronomiczne, gdzie można było zjeść coś smacznego z grilla, czy dogodzić podniebieniu ciastem lub lodami.

     Mieszkańcy mogli również spróbować szczęścia w loterii z nagrodami.

     Jak zawsze festyn się udał i wszyscy bawili się wyśmienicie. Było wesoło, kolorowo i pogoda dopisała. Był uśmiech na dziecięcych buziach i radość wielka.

     Wszystkim uczestnikom naszego festynu bardzo serdecznie dziękujemy za obecność.

     Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do tego, że nasz festyn stał się tak wielkim wydarzeniem.

     Dziękujemy mieszkańcom Lubieni za zaangażowanie i ogromną pomoc w organizacji festynu – m.in. za pyszne ciasta, za rozkładanie namiotów.

     Serdecznie dziękujemy firmie „SELEDYNEK” za profesjonalne zorganizowanie zabaw dla dzieci.

     Dziękujemy KPR Gwardii Opole za uświetnienie swoją obecnością naszego wydarzenia.

     Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów, dzięki którym udało nam się zorganizować super loterię fantową.

     Organizatorami festynu była Rada Sołecka na czele z Panią Sołtys Jolantą Stokłosą.