DZIEŃ KOBIET 2018

 

W sobotę, 3 marca 2018 r. w świetlicy wiejskiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez sołtys Jolantę Stokłosę oraz radę sołecką.

Spotkanie rozpoczęła pani sołtys, która gorąco powitała wszystkie panie i złożyła im życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Słowa podziękowania skierowała do sponsorów, dzięki którym każda uczestniczka spotkania otrzymała upominek.

Sponsorzy Dnia Kobiet:

Piotr Ćwieląg,

Józef Gabrysz,

Roman Grzonka,

Marta Henke,

Robert Kuc,

Mateusz Prokop,

Waldemar Reichert,

Zygmunt Szarlej.

    Szczególne podziękowania należą się panu Markowi Stokłosie. Impreza nie doszłaby do skutku, gdyby nie jego pomoc. Tydzień poprzedzający uroczystość spędził w świetlicy wiejskiej usuwając liczne awarie (brak prądu, pęknięta rura, zamarznięta woda, itp.) oraz dbając o nagrzanie wyziębionej sali.

Podczas imprezy na panie czekały liczne atrakcje.

     Gościnnie wystąpił Dariusz Mikoda, który zaprezentował ofertę produktową SOUVRE INTERNATIONALE. Pan D. Mikoda  oprócz ciekawej prezentacji, przygotował niespodziankę – trzy zestawy produktów Souvre, które zostały rozlosowane wśród pań.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się wystąpienie Joanny Felusiak, która przedstawiła kosmetyki wytwarzane na bazie naturalnych składników. Panie mogły wypróbować niektóre z nich.

Dodatkową atrakcją dla pań, które lubią mikrofon i śpiew, była możliwość wypróbowania swoich sił w karaoke, które poprowadził Andrzej Socha.

Uroczystość trwała do późnych godzin nocnych. Wszystkie panie wyszły zadowolone i pytały kiedy następna taka uroczystość 😀