Dzień Dziecka w Lubieni pełen radości i wspaniałej zabawy!

     Wspólna zabawa najmłodszych rozpoczęła się o godz.15-tej.

     Wszystkie dzieci serdecznie przywitała Sołtys – Jolanta Stokłosa, życząc najmłodszym świetnej zabawy przez całe niedzielne popołudnie.

     Dla dzieci organizatorzy przygotowali moc atrakcji w postaci gier i zabaw prowadzonych przez Damiana Gorazdowskiego, malowanie twarzy, występy artystyczne.

     Dużą atrakcją było przybycie Ochotniczej Straży Pożarnej z Popielowa. Dla najmłodszych strażacy przygotowali także specjalną niespodziankę – pokryli boisko pianą gaśniczą. Uczestnicy imprezy (mali i duzi) mogli przy okazji ochłodzić się w to upalne popołudnie.

     Całość uświetniły występy artystyczne. Oczy wszystkich gości cieszyły popisy grupy tanecznej z Karłowic. Balsamem dla duszy były piosenki w wykonaniu Wiolinek i Ekspresji z SCKTiR w Popielowie.

     Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa najmłodszych na świeżym powietrzu sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu.

Dzieciom, rodzicom i opiekunom dziękujemy za liczny udział no i cóż … już teraz zapraszamy na Dzień Dziecka w przyszłym roku !